Į kovą stosiantis Stanionis: „Man patinka karas ringe“

26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (12-0-0, 9 nokautai) jau ankstyvą balandžio 11 d. rytą kausis 31-erių Thomasu Dulorme (25-4-1, 16 nokautų) iš Puerto Riko.

Prieš kovą lietuvis davė trumpą interviu PBC agentūros puslapiui. Būtent šiai agentūrai priklauso tiek E.Stanionis, tiek daugelis kitų pajėgiausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų.

„Daugelis kovotojų svajoja apie švarią kovą ringe, kurioje liktų nepaliesti. Aišku, tokia taktika yra suprantama. Tai protinga – niekas nenori gauti smūgių. Visgi, aš mėgstu atviresnę kovą, man patinka apsikeitimai smūgiais. Pats mėgstu tokius kovotojus kaip Arturo Gatti ir Micky Wardas. Man patinka karas ringe“, - sakė E.Stanionis.

Lietuvis supranta, kad toks agresyvus kovos stilius gali priversti jį ateityje atsidurti nokdaune: „Aš noriu būti to karo ringe sūkuryje. Keista tai sakyti, bet manau, kad vieną dieną ir pats atsidursiu nokdaune. Man smalsu, kaip į tai sureaguosiu. Jaučiu, kad atsistosiu ir vėl krisiu, bet kol neatsiduri nokdaune, tol to nesužinai. Net jei ir pralaimėsiu kam nors ateityje, neabejoju, kad tai bus įspūdinga kova, nes aš ringe visada atiduodu 110 proc. savo galimybių. Bet kam, kas bus pastatytas prieš mane, kautis bus sunku“.

„Šiemet norėčiau kautis 2-3 kartus. Dar turiu daug ką įrodyti, kad nusipelnyčiau titulinės kovos. Turiu po truputį kilti į viršų reitinge. Čia boksas, čia turi nusipelnyti titulinės kovos. Ką manau apie Dulorme? Jis irgi mėgsta apsikeitimus smūgiais ir gali pakilti po nokdaunų. Tai kietas varžovas. Stilistiškai tai bus labai gera kova, o iš to laimės sirgaliai. Aš žinau, kaip boksuotis, žinau, kaip dirbti antruoju numeriu, tiesiog to dar neparodžiau. Agresyvesnis kovos stilius yra patrauklesnis žiūrovams, o juk boksas žmonėms turi būti kaip pramoga. Mes turime jiems sukurti gerą reginį, už tai žiūrovai ir moka pinigus“, - pasakojo E.Stanionis.

REKLAMA

Tuo tarpu lietuvio treneris Marvinas Somodio nori pamatyti E.Stanionį daugiau dirbantį galva ir taip išvengiantį smūgių: „Norėtųsi daugiau darbo galva. Vietoj tiesiog smūgių blokavimo, norėtųsi, kad jis galvos judesiais išvengtų smūgių ir tada atsakytų kontratakomis. Aišku, per akimirką jo stiliaus nepakeisime. Jis vis dar jaunas boksininkas ir turi daug vietos tobulėjimui.“

E.Stanioniui atstovaujantis agentas Shelly Finkelis, dirbantis ir su Deontay Wilderiu, tiki, kad jei iki šių metų pabaigos lietuvis iškovos dar kelias pergales, tuomet 2022 m. bus galima kalbėti ir apie kovą dėl pasaulio čempiono diržo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų