7
C. Ronaldo (nuotr. SCANPIX)

„Old Trafford“ stadionas ošė iš pasitenkinimo per komandos pristatymą, o per toliau sekusias 90 minučių galėjo mėgautis futbolo genijumi. Cristiano Ronaldo sugrįžimą į „Manchester United“ gretas pažymėjo pergale 4:1 prieš „Newcastle United“.

7

Prieš rungtynių pradžią sausakimšas „Old Trafford“ stadionas skandavo C. Ronaldo vardą. Futbolininkas jiems atsidėkojo puikiu pasirodymu.

Blankų pirmą kėlinį užbaigė būtent portugalo įvartis. Jaunasis Masonas Greenwoodas smūgiavo baudos aikštelės prieigose, bet vartininkas Frederickas Woodmanas atrėmė jo bandymą. C. Ronaldo atsidūrė laiku ir vietoje prie atšokusio kamuolio ir nukreipė žaidimo įrankį vartų link.

Aistruoliai dar sykį parodė meilę futbolininkui – po įvarčio stadionas vienbalsiai tarė pamėgtą C. Ronaldo frazę „Siu“. Šis portugalo žodis gimė „Real“ laikais iš ispaniško žodžio „Si“ (liet. taip). Kaip anksčiau teigė puolėjas, tai reiškia pergalę.

Po pertraukos svečiai ginklų nesudėjo ir kiek nuslopino pakilias nuotaikas. 56-ąją minutę Javieras Manquillo pelnė įvartį po Allano Saint-Maximino perdavimo.

Tačiau 62-ąją minutę „Man Utd“ pasileido į greitą ataką, kurios smaigalyje vėl atsidūrė C. Ronaldo. 36-erių puolėjas pridėjo dar vieną įvartį.

79-ąją minutę „Man Utd“ pokštelėjo dar sykį. Šį kartą keitėsi įvarčio autorius, bet ne tautybė – mušė Bruno Fernandesas. 92-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Jesse Lingardas.

CR7 Mančesteryje jau žaidė 2003-2009 metais. Per šį laiką jis tris kartus laimėjo „Premier“ lygą ir sykį UEFA Čempionų lygą. 2009 metų vasarą portugalas už tuo metu rekordinę 94 milijonų eurų išpirką persikėlė į Madrido „Real“.

Titulais nusėtas etapas „Real“ klube baigėsi 2018-aisiais. Tada puolėjas išvyko į Turino „Juventus“. Pastaroji ir buvo paskutinė jo karjeros stotelė prieš grįžtant į „Man Utd“.