Prieš Cristiano Ronaldo sugrįžimą – feminisčių protestas Mančesteryje

 Cristiano Ronaldo šeštadienį sugrįš į „Manchester United“ gretas – futbolininkas buvo įtrauktas į starto vienuolikę mačui su „Newcastle United“.

Tiesa, šventinę nuotaiką Mančesteryje norėtų pakeisti britų feministės. Anglijos žiniasklaida skelbia, kad feminisčių grupė „Level Up“ planuoja surengti protestą prieš C.Ronaldo ir taip išreikšti palaikymą Kathryn Mayorgai, kuri kaltina portugalą seksualine prievarta.

K.Mayorga tikina, kad C.Ronaldo ją išprievartavo 2009 m. Las Vegase (JAV). 2010-aisiais ji sutiko priimti 375 tūkst. JAV dolerių sumą pagal sutartį dėl kaltinimų atsiėmimo, tačiau neseniai nusprendė atnaujinti bylą.

Moteris tikina, kad 2010 m. buvo žlugusi morališkai ir į viską reagavo neadekvačiai.

Teigiama, kad K.Mayorga nori gauti po 18 mln. svarų sterlingų už buvusias ir būsimas kančias, dar 18 mln. moteris nori gauti kaip baudą už nusikaltimą. Likusi sumos dalis turėtų padengti teismo išlaidas.

Iš viso moteris nori gauti 56,5 mln. svarų sterlingų (apie 65 mln. eurų).


Rašyti komentarą...
K
Koste
2021-09-11 21:38:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esmė ta kad dauguma moterų pačios sumokėtų kad tas bičiukas ronaldo pamakaluotu ten tarp koju, o sita alia nuskriaustoji, moraliskai paluzo l:D
Atsakyti
0

A
Arcis
2021-09-12 00:08:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokias kaip Mayorga reik skandinti pelkese, kaip seniau nereikalingus katycius, ar kam nors gali atrodyti, kad tokiam vyrukui reik kazka prievartaut, jos pacios ant kaklo kabinas. O tokius, kai paima pinigus ir vel reketuoja, tai...
Atsakyti
0

E
Emka
2021-09-12 11:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia paprasciausias reketas..gaila, kad temyde akla ir uztaria tokias siuksles..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų