Greičiausiam planetos žmogui gresia diskvalifikacija

2019 metais Dohoje surengtame pasaulio čempionate 100 m bėgimo rungtyje triumfavęs amerikietis Christianas Colemanas turi didelių nemalonumų.

Pranešama, kad jam gresia dviejų metų diskvalifikacija dėl trečią kartą praleisto dopingo testo tikrinimo procedūros.

Sportininkai savo nuolat buvo vietą turi pateikti Antidopingo administravimo ir valdymo sistemoje (ADAMS). Kaip rašo BBC, praėjusių metų gruodžio 9d. kontrolieriai Ch. Colemano jo pateiktoje buvimo vietoje nerado.

Vis dėlto pats atletas tikina, kad jis buvo nurodęs savo vietą, tiesiog buvo išėjęs apsipirkti į prekybos centrą esantį visai šalia jo namų. Bėgikas piktinasi, kad antidopingo pareigūnai nesugebėjo jam paskambinti ir pasitikslinti, kur jis yra.

„Niekada nenaudojau ir niekada nenaudosiu jokių draudžiamų medžiagų. Esu pasiruošęs kiekvieną dieną, kad ir iki gyvenimo galo, atlikti dopingo testus, kad tik įrodyčiau savo nekaltumą. Neturiu, ko slėpti.

Aš turiu daug čekių, liudijančių, kad buvau prekybos centre, kur pirkau ir maisto. Buvau grįžęs ir vėl išvažiavęs, tad nemanau, kad jis laukė manęs visą valandą. Ir kodėl nepasakėte jam, kad gali man paskambinti?“,  – aiškino pats sportininkas.

Tokios pat diskvalifikacijos, kaip dabar gresia amerikiečiui, yra sulaukusi Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė. Kontrolieriai jos per 12 mėnesių laiko tarpą negalėjo patikrinti triskart ne varžybų metu. Tiesa, ji praėjusių metų gegužę baigė sportininkės karjerą teigdama, kad tokį sprendimą brandino jau ilgą laiką.

2019 metų pasaulio čempionate triumfavęs Ch. Colemanas, pranešama, praleido 2019 m. sausio 16 d. paskirtą dopingo testą bei neteisingai užpildė informaciją sistemoje 2019 m. balandžio 26 dieną. Trečiasis kartas, dėl kurio ir kilo šis ažiotažas, nutiko būtent 2019 metų gruodį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų