Greenwoodo dublis nukalė „Man Utd“ pergalę Anglijoje

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 3:1 įveikė „Burnley“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Bruno Fernandesas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Masonas Greenwoodas 48-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Jamesas Tarkowskis 50-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

M.Greenwoodas 84-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą  „Raudonųjų velnių" naudai 2:1.

Edinsonas Cavani per pridėtą rungtynių laiką taip pat nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę 3:1.