„Barcelonos“ komanda kovoje dėl Joano Gampero trofėjaus 3:0 nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono titulą.

Memphis Depay‘us jau 3-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Alexas Sandro 7-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Cristiano Ronaldo pirmojo kėlinio pabaigoje baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarąjį sėkmingai atrėmė Neto.

Martinas Braithwaite’as 57-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų ekipos pranašumą 2:0.

Dejanas Kulusevskis 76-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Ricardas Puigas 92-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.