Gražiausias LKL savaitės epizodas – Osvaldo Mačernio dėjimas

Praėjusios savaitės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato gražiausių epizodų penketuke, kurį pristato lažybų bendrovė „Orakulas“, vėl dominuoja dėjimai. Tiesa šį kartą į rinkinį pateko ir vienas blokas.

Penketuką pradeda „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis, kuris po Nicolo Laprovittolos perdavimo ataką baigė dėjimu ir pakėlė „Siemens“ arenoje susirinkusius sirgalius iš savo vietų.

Ketvirtoje vietoje „Neptūno“ legionierių ataka. Po sėkmingo darbo gynyboje Travisas Baderis ir Jerai Grantas ataką baigė „alley oop“ stiliumi.

Antanas Kavaliauskas efektingu bloku sustabdė Sim-Sander Venės sumanymą antpuolį pabaigti galingu dėjimu. Šis epizodas rinkinyje užėmė trečią vietą.

Komandinio žaidimo pavyzdį demonstruoja ir „Vytauto“ ekipa. Į greitą ataką nubėgęs Gytis Sirutavičius atliko juvelyrinį perdavimą ir Laimonui Kisieliui taškus beliko pelnyti gražiu dėjimu.

Gražiausias praėjusios savaitės momentas priklauso „Dzūkijos“ ekipai. Osvaldas Mačernis su sprogstama jėga įsiveržė į baudos aikštelę, nepabūgo aukštaūgio Mindaugo Kupšo ir krepšį sudrebino itin galingu dėjimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų