Taikliau tritaškius nei dvitaškius Klivlende mėtę „Golden State Warriors“ krepšininkai pagerino NBA rekordą ir atsidūrė per žingsnį nuo čempionų žiedų. Paskutiniame kėlinyje vos nesusimušė LeBronas Jamesas.

Prieš pora dienų Klivlande triuškinamą nesėkmę patyrę auksinio miesto kariai atsitiesė ketvirtosios finalo serijos rungtynėse. Tritaškiais „Cavaliers“ komandą užmėtę NBA čempionų titulą ginantys krepšininkai permainingose rungtynėse šventė pergalę 108:97 ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:1. Įdomu tai, kad per visą NBA istoriją tik 10 komandų sugebėjo laimėti serijas, atsilikdamos 1:3, tačiau nei viena to nepadarė žaisdama NBA finale.

Klivlende net 17 iš 36-ių „Golden State Warriors“ tritaškių pasiekė tikslą ir tai yra naujas NBA finalų rekordas. Ankstesnis rekordas 16-a tritaškių priklausė San Antonijaus „Spurs“.

Prie trečiosios pergalės daugiausiai 38-iais taškais prisidėjo Stephenas Curry. Klay Thomson sąskaitoje 25-i taškai.

Ketvirtame kėlinyje aikštėje vos nesusimušė LeBronas Jamesas ir Draymondas Greenas. Du 23-iais numeriais pažymėtais marškinėliais vilkinčius peštukus puolė skirti komandos draugai.

O įsiaudrinusius krepšininkus teisėjas apdovanojo abipusia pražanga. Karalius Jamesas šiose rungtynėse pelnė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Penktosios ir galbūt paskutinės rungtynės Oklande bus žaidžiamos nakį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku.