Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) įvyko legendas pagerbianti ceremonija, įtraukianti įsimintiniausius krepšinio veidus į Jameso Naismitho Šlovės muziejų.

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) įvyko legendas pagerbianti ceremonija, įtraukianti įsimintiniausius krepšinio veidus į Jameso Naismitho Šlovės muziejų.

REKLAMA

Dar balandį patvirtintame sąraše atsidūrė ir tarptautinė žvaigždė Emmanuelis Ginobili, skynęs titulus su San Antonijaus „Spurs“.

Savo kalboje argentinietis dėkojo visiems prie jo pasiekimų prisidėjusiems asmenims, ypač – iki šiol „Spurs“ treniruojančiam Greggui Popovičiui bei ilgamečiams bendražygiams Timui Duncanui ir Tony Parkeriui.

„Popai, ką galiu pasakyti... Pritrūkčiau laiko. Tu buvai toks svarbus man ir mano šeimai, aikštėje ir už jos ribų, kad niekada negalėsiu tau pakankamai atsidėkoti. Šalia manęs – vienas geriausių visų laikų žaidėjų, tuo pačiu ir vienas geriausių draugų. Iš tavęs tiek daug išmokau, kaip būti lyderiu ir pavyzdžiu kitiems. Ačiū, Timai. TP... Visada turėjome gerus prioritetus, neleido savo ego užvaldyti save, kai buvo mano, tavo ar Timo laikas. Daugiausia Timo. Mes atlikome savo darbus ir tai buvo didelis malonumas“, – teigė E.Ginobili.

Springfilde jį palaikė ir Milano „AX Armani“ pasirengimą sezonui trumpam palikęs Ettore Messina, kartu dirbęs Bolonijoje bei padėjęs jam apskritai patekti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA).

REKLAMA

E.Ginobili titulus skynė visuose frontuose – 4 kartus tapo NBA čempionu (2003, 2005, 2007, 2014 metais), triumfavo Eurolygoje (2001), tapo olimpiniu čempionu (2004), vėliau iškovojo ir olimpinę bronzą (2008), savo kolekcijoje turi ir Pasaulio taurės sidabrą (2002).

Į Šlovės muziejų įtraukti ir moterų NBA (WNBA) ikona, tris kartus čempionė Swin Cash, žaidėjai Timas Hardaway‘us, Lou Hudsonas, vienas geriausių visų laikų trenerių George‘as Karlas bei treniruodamas Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) komandas pasižymėjęs Bobas Hugginsas. Šalia jų – teisėjas Hugh Evansas, visokeriopai prie krepšinio vystymo prisidėję Larry Costello, Dellas Harrisas, žaidėjos Theresa Shank-Grentz, Lindsay Whalen, trenerė Marianne Stanley bei tarptautinė legenda Radivoje Koračas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų