Antradienį Burže (Prancūzija) prasidėjo Europos moterų krepšinio taurės finalo ketverto turnyras. Pirmajame pusfinalyje Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) su Gintare Petronyte 85:80 (9:24, 33:20, 14:14, 29:22) nugalėjo Mersino „CBK Mersin Yenisehir BLD“ (Turkija) krepšininkes.

Rungtynes „Umana Reyer“ pradėjo labai prastai ir greitai atsiliko net 3:16. Antrojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 16 taškų (10:26). Panašus rezultatas laikėsi dar keletą minučių (19:34, 22:36, 26:38), kol Venecijos klubas pelnė 12 taškų be atsako ir atstatė pusiausvyrą (38:38).

Mersino ekipa dar kurį laiką neleido „Umana Reyer“ persverti rezultato. Tai Venecijos klubas padarė tik ketvirtojo kėlinuko viduryje (68:67). Likus žaisti minutę rezultatas dar buvo lygus (77:77). Tuomet Astour Ndour pataikė svarbiausią rungtynių tritaškį, „Umana Reyer“ vėliau apsigynė ir per likusį laiką laimėjo pražangų žaidimą.

G.Petronytė pateko į starto penketą, bet greitai buvo pakeista ir vėliau į aikštę negrįžo. Lietuvė sužaidė 3 min. 24 sek., prametė abu dvitaškius, atkovojo 1 kamuolį ir surinko -1 naudingumo balą. „Umana Reyer“ į pergalę vedė Yvonne Anderson (25 tšk., 9 rez. perd.) ir Kayla Thornton (24 tšk., 5 atk. kam.).

Ketvirtadienį finale „Umana Reyer“ žais su Buržo „Tango“ (Prancūzija) ir Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) poros laimėtojomis.