Antradienį prasidėjo paskutinis Čempionų lygos atrankos etapas, kuriame Donecko „Šachtar“ (Ukraina) dėka fantastiško įvarčio svečiuose 1:0 palaužė „Monaco“ (Prancūzija) ekipą.

Vienintelis įvartis buvo pelnytas 19-ą minutę, kai pasižymėjo brazilas Pedrinho, „išmaudęs“ visą varžovų gynybą ir pelnęs fantastišką įvartį.

Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 25-ą dieną Ukrainoje.

Kitose rungtynėse „RB Salzburg“ (Austrija) namuose 2:1 nugalėjo „Brondby“ (Danija), tuo tarpu „Sheriff“ (Moldavija) namuose 3:0 įveikė Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija).

Trečiadienį kovas paskutiniame Čempionų lygos atrankos etape pradės Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikai „Ferencvaros“ (Vengrija), kurie susikaus su „Young Boys“ (Šveicarija), „Benfica“ (Portugalija), susitinkanti su PSV (Nyderlandai) ir „Malmo“ (Švedija), kovosianti su „Ludogorets“ (Bulgarija).

Na, o UEFA Europos lygos atrankoje skaudų smūgį gavo Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo „CFR Cluj“ ekipa, kuri pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda komandai.

Lietuvio atstovaujamas klubas varžovams iš Serbijos nusileido net 0:4.

G. Arlauskis žaidė visas rungtynes.

G.Arlauskis pirmą įvartį praleido jau 5 minutę, antrą įvartį - 38 minutę. Dar du kartus lietuvis buvo įveiktas antrajame kėlinyje, 68 ir 77 minutėmis.

Dar du kartus lietuviuipavyko atremti varžovų smūgius, bet to buvo per mažai.

Šių komandų dar laukia atsakomosios rungtynės, o nesėkmės atveju CFR klubas žaistų UEFA Konferencijų lygos grupėse.