Pergalę Eurolygoje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (6/5) komanda, kuri svečiuose 90:76 (23:15, 24:16, 20:27, 23:18) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (5/5).

Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo kamuolį, dukart suklydo, dukart prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Jam tai yra blogiausias sezono pasirodymas. Tuo tarpu Tadas Sedekerskis aikštėje nepasirodė.

„Baskonia“ klubas buvo priekyje paskutines 38 žaidimo minutes.

Svečiai vien antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 22 taškų persvara. Paskutiniame ketvirtyje jų didžiausias pranašumas buvo 18 taškų.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 18, Pierria Henry 17, Alecas Petersas 16, Achille Polonara 14.

„Olympiacos“: Kostas Sloukas ir Georgios Printezis po 15, Hasanas Martinas ir Shaquille’as McKissicas po 12.