Geriausias jaunasis Lietuvos metų futbolininkas – Krapikas

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pristato dar vieną 2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų nomininacijos laimėtoją – geriausiu jaunuoju metų futbolininku pripažintas Titas Krapikas.

Futbolininkui 2020–ieji bei šis sezonas tikrai turėtų įsiminti – su savo atstovaujamu „Spezia“ klubu jis pirmą sykį komandos istorijoje iškopė į aukščiausią Italijos lygą ir, nors debiuto ten dar laukia, jau gavo kelis šansus taurės varžybose ir išbandė jėgas prieš puikiai žinomus „Roma“ ir „Napoli“ klubus.

„Vertinčiau metus puikiai. Nutiko daug labai teigiamų dalykų, įgavau dar daugiau patirties, kurios pasisėmiau tiek rinktinėje, tiek klube.

Daug teigiamų, dar niekada nejaustų emocijų, kurias buvo garbė patirti su komanda – tiek patekimas į „Seria A“, tiek žygis Italijos taurėje“, – dar vykstant balsavimui metus įvertino žaidėjas.

Jis praėjusiais metais taip pat buvo ir pagrindinis jaunimo U21 rinktinės vartininkas bei kapitonas. Visgi etapas jaunimo rinktinėje jau baigėsi, o ar pats žaidėjas tiki, kad kitas žingsnis gali būti debiutas nacionalinėje vyrų rinktinėje?

„Apie nacionalinę rinktinę negalvoju, nes, manau galvoja treneriai ir jie priima sprendimus. Man tiesiog reikia būti visada pasiruošusiam ir laukti savo šansų“, – kiek anksčiau dėstė futbolininkas.

Kovoje dėl šios nominacijos laimėtojo vardo jis pranoko pernai čia laimėjusį Paulių Golubicką bei Edgarą Utkų.

Geriausio jaunojo žaidėjo apdovanojimo laimėtoją nulėmė sirgalių bei ekspertų balsai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų