Trečiąją pergalę Eurolygoje pasiekė Bolonijos „Virtus“ (3-4) krepšininkai. Sergio Scariolo auklėtiniai svečiuose 64:59 (12:23, 27:12, 14:6, 11:18) palaužė Milano „AX Armani“ (3-4) klubą, kuriam tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės turnyre.

Svečiams rungtynių startas nebuvo lengvas. Aikštės šeimininkai pirmieji šovė į priekį (7:12), o ketvirčio pabaigą užbaigė atkarpa 8-0, kuri padėjo susikrauti dviženklį pranašumą (12:23).

Vis dėlto, greitai Bolonijos ekipa atsitiesė. Dar antrajame kėlinyje pastaroji ne tik prisivijo oponentus, tačiau ir persvėrė rezultatą (26:25).

Po didžiosios pertraukos „Virtus“ komanda spurtavo 7-0 ir atsiplėšė nuo Milano klubo dviženkliu skirtumu (48:38).

Ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų išaugo jau iki rekordinio – 15 taškų (58:43).

Aikštės šeimininkai likus žaisti minutę po Brandono Davieso dvitaškio priartėjo iki 6 taškų (61:55), tačiau kitoje atakoje tritaškį smeigęs Milošas Teodisičius pražudė Milano komandą (64:55).

Per likusią pusę minutės šeimininkai dar pelnė 4 taškus be atsako, bet intrigos tai jau neatkūrė – 64:59.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 15 (0/1 dvit., 5/6 trit.), Jordanas Mickey 14, Tornike Šengelija 12, Isaia Cordinieras ir Iffe Lundbergas po 7, Semi Ojeleye 4.

„AX Armani“: Nazas Mitrou-Longas 13 (2/3 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), Brandonas Daviesas 11, Nicolo Melli 9 (11 atk. kam.), Devonas Hallas 8, Kevinas Pangosas 6, Kyle‘as Hinesas 5.