Kauno „Žalgiris“ (9-1) pozityvią savaitę užbaigė grįždamas į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“ čempionate.

Jure Zdovco auklėtiniai namuose 101:77 (18:21, 19:26, 23:11, 38:15) įveikė Utenos „Juventus“ (7-3) ekipą ir reabilitavosi po Lietuvos čempionate prieš dvi savaites patirto pralaimėjimo Vilniaus „Rytui“.

Laikinosios sostinės ekipą į priekį šiame mače vedė Tyleris Cavanaugh. Amerikietis pelnė 20 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Baigiantis rungtynėms pirmąkart su „Žalgirio“ marškinėliais ant parketo išbėgo Regimantas Miniotas. Šią savaitę komandą papildęs žaidėjas įmetė 100-ąjį „Žalgirio“ tašką. Puolėjas per vos kelias minutes pasižymėjo 5 taškais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 1 atkovotu kamuoliu.

Tai buvo paskutinis čempionato susitikimas iki artėjančio FIBA atrankos į pasaulio taurę „lango“. Po šių rungtynių turnyro lentelės pirmąją poziciją dalinasi Vilniaus ir Kauno ekipos, treti – uteniškiai.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, iškart spurtavę 8:0. Po minutės pertraukėlės pabudę žalgiriečiai pirmojo ketvirčio pabaigoje aptirpdė savo deficitą iki kelių taškų – 18:21. Antrajame ketvirtyje uteniškiai susikūrė jau dviženklę persvarą ir ją sugebėjo išsaugoti iki pat ilgosios pertraukos – 47:37.

Kauniečiai iš rūbinės grįžo nenusiteikę juokauti – per keletą minučių jie pasivijo varžovus ir galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai – 52:51. Nuo tos akimirkos šeimininkų apsukos tik didėjo, o uteniškiams surasti lygiavertį atsaką buvo pernelyg sunku. Mačas baigėsi žaliai-baltų pergale 101:77.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 20, Lukas Lekavičius 15, Tai Websteris 13, Artūras Milaknis ir Zoranas Dragičius po 8, Marekas Blaževičius, Karolis Lukošiūnas ir Joshas Nebo po 6.

„Juventus“: Patrickas Milleris 17, Rokas Gustys 14, Martynas Gecevičius 13, Vytautas Šulskis 12, Ignas Vaitkus 10, Gintautas Matulis 7.