Brukline dar vieną puikų pasirodymą surengė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (42-27) komanda. Rezultatu 101:96 (24:24, 30:17, 28:30, 19:25) jie nugalėjo Bruklino „Nets“ (39-31) krepšininkus.

Lietuvis per 38 minutes aikštelėje užfiksavo jau 56-ą savo dvigubą dublį šiame sezone. Komandai Brukline jis pelnė 24 taškus (8/12 dvit., 8/9 baud.) ir atkovojo net 21 kamuolį.

Domantas šiame sezone savo sąskaitoje jau turi 841 atkovotą kamuolį ir pastarojo mačo rezultatas padėjo jam pagerinti Sakramento komandos rekordą. Jis aplenkė Otisą Thorpe'ą, kuris 1987-1988 m. per vieną sezoną atkovojo 837 kamuolius.

Nuo pat 2005-2006 m. sezono, kai turėjo 44-38 pergalių ir pralaimėjimų santykį, „Kings“ komanda nežaidė tokio gero sezono. Tąkart komanda paskutinį kartą pasirodė atkrintamosiose.

Pergale prieš Bruklino aukštaūgius Sakramento ekipa užsitikrino tai, kad sezoną baigs su daugiau pergalių nei pralaimėjimų.

Abi komandos pirmąjį kėlinį baigė vienodu rezultatu – 24:24. Visgi D. Sabonis 20 taškų buvo sumetęs jau iki ilgosios rungtynių pertraukos, o „Kings“ po antrojo ketvirčio jau buvo išsiveržę 13 taškų (54:41).

Harrisono Barneso ir De‘Aarono Foxo tritaškiai po ilgosios pertraukos padidino rezultatą iki 60:43, tačiau vėliau trečiajame kėlinyje „Nets“ atsigavo spurtu 10:0 ir sumažino atotrūkį iki šešių taškų.

Nepaisant to, rungtynių lyderystės arenos šeimininkams Sakramento krepšininkai neatidavė ir prieš ketvirtąjį kėlinį vėl buvo susigrąžinę didesnį pranašumą 82:71.

„Kings“ gretose prie pergalės su 18 taškų prisidėjo D. Foxas, dar 12 įmetė Malikas Monkas.

„Nets“ pusėje rezultatyviausias buvo Mikalas Bridgesas (23 taškai), o dvigubą dublį į komandos sąskaitą įrašė Nicas Claxtonas. Pastarasis per 32 minutes aikštelėje pelnė 14 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

Sakramento komanda šiuo metu yra įsitvirtinusi antroje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o „Nets“ Rytų konferencijoje – šeštoje.

„Kings“: Domantas Sabonis 24 (8/12 dvit., 8/9 baud., 21 atk. kam., 5 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 18 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 12 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey Lylesas 11 (6 atk. kam.), Keeganas Murray 11 (4 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 11 (6 atk. kam.), Kessleris Edwardsas 10.

„Nets“: Mikalas Bridgesas 23 (4 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie’as 18 (7 rez. perd.), Nicas Claxtonas 14 (14 atk. kam.), Sethas Curry 14, Cameronas Johnsonas 10 (6 atk. kam.), Royce’as O’Neale’as 7 (5 atk. kam.).