Švedijoje ketvirtadienį startavo antrasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Jį pradėjo moterų 7,5 km sprinto lenktynės.

Pirmą sezono pergalę šventė austrė Lisa Theresa Hauser. 27-erių sportininkė šaudė be klaidų ir finišą pasiekė per 19 min. 30.2 sek. Antra buvo švedė Elvira Oeberg (+12.5 sek., 2 baudos ratai), trečia – baltarusė Hanna Sola (+14.4, 1).

Vėl sėkmingai pasirodė Gabrielė Leščinskaitė. Visus 10 taikinių uždengusi lietuvė finišavo 51-a ir pakartojo praėjusią savaitę pasiektą geriausią karjeros rezultatą. G. Leščinskaitė 1 min. 51.1 sek. pralaimėjo L. T. Hauser ir iškovojo teisę startuoti persekiojimo lenktynėse, kuriose dalyvaus 60 sportininkių.

Natalija Kočergina suko 2 baudos ratus, pralaimėjo lyderei 2 min. 53.5 sek. ir užėmė 92-ą vietą tarp 113 klasifikuotų biatlonininkių.

L. T. Hauser su 134 taškais tapo naująja bendros įskaitos lydere. Antra lieka baltarusė Dzinara Alimbekava (129), o į trečią vietą pakilo E. Oeberg (111). Lietuvės taškų dar neturi.

Ketvirtadienį vakare Švedijoje dar vyks vyrų 10 km sprinto lenktynės.