Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos I grupės rungtynėse net 5:0 sutriuškino Andoros futbolininkus.

Benas Chilwellas 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0.

Bukayo Saka 40-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Tammy Abrahamas 59-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo šiose rungtynėse 3:0.

Jamesui Wardui Prowse’ui 79-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio, tačiau pastarasis pirmasis atsidūrė prie atremto kamuolio ir pasiuntė jį antruoju bandymu į vartus 4:0.

Jackas Grealishas 86-ąją minutę suklaidinęs keletą varžovų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o anglai iškovojo triuškinamą pergalę 5:0.

Anglija per 7 turus įsitvirtino pirmoje I grupės vietoje (19 tšk.). Iškovotos 6 pergalės ir lygiąsias išplėšti sugebėjo tik Lenkija. Antroje vietoje žengia Albanija (15 tšk.).