Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate 4:2 įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Erlingas Haalandas jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Netrukus Norvegijos futbolininkas dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Robertas Lewandowskis 26-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Puolėjas 44-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Thorganas Hazardas 47-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs R.Lewandowskis 63-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Niklas Sule 82-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Leonas Goretzka 88-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 3:2.

R.Lewandowskis 90-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau 4:2.