8
Richarlisonas. (nuotr. SCANPIX)

Pergalingai pasaulio futbolo čempionate startavo vieni pagrindinių turnyro favoritų brazilai, kurie G grupės mače 2:0 (0:0) pranoko Serbiją.

8

Pirmajame kėlinyje brazilų atakos atsimušdavo į patikimą serbų gynybos sieną. Tačiau viskas pasikeitė po pertraukos.

Brazilai po truputį įsižaidė, ėmė kurti geras atakas, o netrukus jau išsiveržė į priekį, kai 61-ąją minutę po Vinicius Jr. smūgio kamuolį serbų vartininkas atrėmė, tačiau šis atšoko Richarlisonui, kuris kyštelėjo koją ir pelnė įvartį.

Nuo tada brazilai užsikūrė ir netrukus padvigubino rezultatą, kai fantastišku smūgiu ore apsisukdamas per save dar vieną įvartį pelnė Richarlisonas.

Serbai tuomet atrodė gana palūžę, o brazilai pajuto laisvę ir toliau atakavo varžovus.

Casemiro smūgiuotas kamuolys dar pataikė į skersinį, brazilai galėjo pasižymėti ir dar kelis sykius, bet vis pritrūkdavo tikslumo arba serbus gelbėdavo vartininkas.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė Brazilijos rinktinės pergalę 2:0.