Evra pašiepė „Arsenal“: prieš 10 metų juos vadindavau kūdikiais, jie vis dar tokie yra

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygoje 0 – 1 turėjo pripažinti „Sheffield United“ futbolininkų pranašumą. Buvęs „Manchester United“ gynėjas Patrice‘as Evra nepraleido progos pašiepti „kanonierių“ ir atskleidė, jog dar prieš dešimtmetį juos vadindavo kūdikiais.

„Sheffield United“ nusipelnė laimėti šias rungtynes, tačiau manęs „Arsenal“ nenustebino. Dar prieš susitikimą sakiau, kad jie nepatektų į spąstus. Prieš 10 metų juos vadindavau kūdikiais, jie vis dar tokie yra. Tokia yra tiesa ir nesu nepagarbus, kai taip sakau.Tai aš jaučiu, kai pamatau šitą komandą. Jie žaidžia gerai, tačiau neatrodo, kaip nugalėtojų komanda, jiems tiesiog patinka demonstruoti gerą žaidimą. Man labai patiko žaisti prieš „Arsenal“, nes žinojau, kad laimėsime.

Net, kai Robinas Van Persie pirmą dieną atvyko pas mus, paspaudžiau jam ranką ir pasakiau: „sveikas atvykęs į vyrų klubą“. Iš pradžių jis buvo nepatenkintas, tačiau po vieno praleisto mėnesio komandoje pasakė, kad buvau visiškai teisus“,- kalbėjo prancūzas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų