Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Liono ASVEL (Prancūzija) su Juste Jocyte svečiuose 71:60 (16:20, 14:12, 12:14, 29:14) įveikė „Angers“ (Prancūzija) klubą. Pirmąsias serijos rungtynes namuose ASVEL laimėjo net 88:58, tad bendru rezultatu 159:118 iškopė į pusfinalį.

ASVEL kiek strigo pirmosiomis minutėmis (4:10), bet čia pat stabilizavo padėtį (14:14). Šeimininkės vėliau dar kartą bandė atitrūkti (19:25), tačiau ASVEL ir vėl panaikino deficitą (25:25).

Apylygė kova tęsėsi iki ketvirtojo kėlinuko vidurio. Tada ASVEL perėmė iniciatyvą (64:60), o susitikimo pabaigoje surengė dar vieną spurtą 7:0 ir įtvirtino pergalę.

J.Jocytė per 16 min. 28 sek. pelnė 6 taškus (2/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

ASVEL klube naudingiausia buvo vos 3 tšk. pelniusi Gabby Williams (7 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 18 naud. bal.).

Europos taurės pusfinalyje žais ne tik ASVEL su J.Jocyte, bet ir Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija) su Kamile Nacickaite. Tiesa, lietuvių ekipos galėtų susitikti tik finale.