Lozanoje (Šveicarija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose puikiai startavo sprinteris Kostas Skrabulis. Lietuvis 200 m distanciją įveikė per 21,23 sek (vėjas -0,1 m/sek.) bei, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė pirmą vietą.

Sportininkas taip pat pagerino ir sau priklausiusį geriausią Lietuvos sezono rezultatą 200 m rungtyje bei tarp geriausių istorijoje šalies sprinterių pakilo iš dvyliktos vietos į devintą.

"Sunku pasakyti, kuri rungtis man yra parankesnė, tačiau norint bėgti 200 m, reikia bėgti ir 100 m", - dar prieš startą Lozanoje sakė K.Skrabulis.

Antrą vietą užėmęs Kenijos sprinteris Henry'is Munuve finišavo per 21,82 sekundės, o trečias likęs šveicaras Steve'as Zurkindenas - per 21,90 sekundės.

K.Skrabulis jau kitą savaitę drauge su estafetės keturi po 100 m komanda startuos Europos čempionate Ciuriche.