Europos lyga: „Man United“ su Ronaldo pasiekė pergalę

„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos E grupės rungtynėse svečiuose 3:2 nugalėjo „Omonia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Cristiano Ronaldo 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Fabiano meistriškai atrėmė kamuolį.

Bruno Fernandeso 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Antony 27-ąją minutę išsilaisvinęs iš varžovų gynybos gniaužtų atliko smūgį, tačiau kamuolį dar kartą atrėmė vartininkas.

Karimas Ansarifardas 34-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Omonia“ ekipą į priekį 1:0.

Marcusas Rashfordas 53-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Pastarasis tapo pirmuoju „Raudonųjų velnių“ žaidėju, kuris pasirodęs po keitimo pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą Europos lygos rungtynėse.

Anthony Martialis 63-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus  ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Christiano Erikseno perdavimo sulaukęs C.Ronaldo 70-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

M. Rashfordas 84-ąją minutę tiksliai uždarė C.Ronaldo perdavimą ir padidino svečių ekipos pranašumą šiame susitikime 3:1.

Nikolas Panagiotou 85-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino susitikimo rezultatą 2:3.

„Man Utd“ po trejų sužaistų rungtynių turi surinkęs 6 taškus ir rikiuojasi antroje E grupės vietoje bei nusileidžia „Real Sociedad“, kuris turi 9 taškus ir yra lyderis. Tuo tarpu „Šeriff“ su 3 taškais žengia trečias, o „Omonia“ su 0 lieka paskutinė, ketvirta.