Po ispanų klubų fiasko UEFA Čempionų lygoje, Europos lyga jiems gali būti šiemetinė panacėja. Šįvakar paaiškės, kiek Ispanijos klubų žais Europos lygos finale - vienas ar du.

„Valencia“ - Madrido „Atletico“

Deficitas. Norėdama žaisti Europos lygos finale „Valencia“ turi panaikinti dviejų įvarčių skirtumą. Pirmas rungtynes Madrido „Atletico“ laimėjo rezultatu 4 -2. „Valencia futbolininkams tinkamas rezultatas: 2-0, 3-1. Visos kitos rungtynių baigtys kelią  į Europos lygos finalą  atvers “Atletico" ekipai

Faktas:„Valencia“ Europos taurės turnyruose ne kartą namie nepralaimėdavo tėvynainiams. „Šiksnosparniai“  visuose Europos turnyruose su  kitais ispanų klubais  žaidė 12 rungtynių  iš kurių šešias laimėjo, tris baigė lygiosiomis ir tris pralošė

Skaičius: Madrido „Atletico“ Europos futbolo turnyruose nepralaimi dešimt mačų iš eilės. „Valencia“ namie nepralaimėjo jau 9 Europos klubinio futbolo akistatų.

Patirtis: „Valencia“ šį sezoną pradėjo UEFA Čempionų lygoje ir tik po to įsiliejo į Europos lygos kovas.

REKLAMA

Grėsmė: Madrido „Atletico“ - rezultatyviausia Europos lygos komanda šį sezoną. Jie jau įmušė 29 įvarčius.

Finalas: Kas laimės šią dvikovą,tas gegužės 9 Bukarešte bus aikštės šeimininkas.

Bilbao „Athletic“ - Lisabonos „Sporting“

Deficitas: Bilbao „Athletic“ turi panaikinti tik vieno įvarčio skirtumą.  Jei ispanai nori žaisti finale, jie turi namie įveikti Lisabonos „Sporting“ rezultatu 1-0, 3-1, 4-2.

Faktas: Namie Bilbao „Athletic“ nepralaimėjo aštuonių Europos lygos rungtynių iš eilės šį sezoną. „Sporting“ tik kartą laimėjo rungtynes išvykoje, keturias sužaidė lygiosiomis, penkias pralošė.

Skaičius: 25- tiek įvarčių šiame Europos lygos turnyre yra įmušę Bilbao „Athletic“. Lisabonos „Sporting“ pasižymėjo tik 19 kartų.

Patirtis: UEFA taurėje ir UEFA Europos lygoje Lisabonos „Sporting“ jau yra sužaidęs 145 rungtynes, per kurias įmušė 149 įvarčius

Grėsmė: 31-45 minutėmis - šeši įvarčiai į varžovų vartus. 61-75  minutėmis -7 įvarčiai į varžovų vartus. Būtent tais rungtynių momentais Bilbao „Athletic“ dominuoja aikštėje ir muša pergalingus įvarčius.

Finalas: Bilbao „Athletic“ niekada nėra žaidęs Bukarešte. Jei į finalą pateks „Athletic“, Europos lygos turnyro baigiamasis etapas bus panašus į 2006-2007 metų sezoną,Tuomet dėl taurės kovojo  „Sevilla“ ir Barselonos „Espanyol“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų