REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vasario 13-18 dienomis Liberece (Čekija) vyksiančiame X Europos jaunimo (iki 17 metų) žiemos olimpiniame festivalyje Lietuvai atstovaus 14 sportininkų - penki biatlonininkai, keturi kalnų slidininkai, trys slidininkai ir du dailiojo čiuožimo atstovai.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje surengtos Lietuvos delegacijos, kurią iš viso sudarys 26 asmenys, palydos. Lietuvos olimpinės misijos vadove bus olimpinė čempionė Vida Vencienė.

REKLAMA

„Noriu palinkėti, kad kad pirmieji startai aukšto lygio varžybose netaptų paskutiniai. Viliuosi, jog padarysite viską, kad nebūtumėte tarp autsaiderių“, - kreipdamasis į sportininkus sakė LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas.

„Slidininkams linkiu slidžių slidžių, biatlonininkams - taiklių šūvių, o dailiojo čiuožimo atstovams - gerų teisėjų. Pasistenkite išvengti traumų ir parvežkite medalį“, - linkėjo olimpinė čempionė Lina Kačiušytė.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos delegacijos vėliavnečiu bus biatlonininkas Modestas Girkus. Jam A. Poviliūnas įteikė Lietuvos vėliavą. „Tikiuosi, kad grįšime su medaliais“, - sakė jaunasis biatlonininkas.

„Šis festivalis jauniesiems sportininkams bus pirmasis tramplynas į didįjį sportą. Galbūt kuris nors iš jų dalyvaus ir Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse. Artėja išbandymų metas. Turime įrodyti visiems skeptikams, kad žiemos sportas šioje amžiaus grupėje Lietuvoje yra gyvas“, - sakė kalnų slidinėjimo treneris Audrius Santackas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iki šiol Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio medalį iš Lietuvos sportininkų yra iškovojusi tik slidininkė Irina Terentjeva. Ji 2001 metais Vuokatyje (Suomija) iškovojo sidabrą.

A. Poviliūnas penktadienį biatlono treneriui iš Ignalinos Aleksandrui Ščekočichinui, kuriam praėjusių metų pabaigoje sukako 60 metų, įteikė Olimpinę žvaigždę.

REKLAMA

Lietuvos rinktinės sudėtis:

biatlonininkai - Marija Kaznačenko, Olga Derendiajeva, Edvinas Tomačevičius, Modestas Girkus, Arnoldas Mikelkevičius;

kalnų slidininkai - Ieva Januškevičiūtė, Marcelė Kuliešiūtė, Aivaras Tumas, Kasparas Pajarskas;

slidininkai - Ingrida Ardišauskaitė, Samanta Kolosovaitė, Audrius Šakėnas;

dailiojo čiuožimo atstovai - Rimgailė Meškaitė, Artūras Ganžėla.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų