Praėjusio penktadienio rungtynės „Žalgirio“ arenoje buvo ypatingos ne tik tuo, kad žalgiriečiai įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ komandą ir Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė dar viena pergale.

Antrojo kėlinio minutės pertraukėlės metu visų žvilgsniai nukrypo į tribūnas – ten turkas Serkanas netikėtai pasipiršo lietuvaitei Eglei. Mergina ilgai nedvejojo ir savo mylimajam ištarė „Taip“, o ant jos piršto iškart atsirado sužadėtuvių žiedas, rašo oficiali klubo interneto svetainė.

Turkas „Žalgirio“ rungtynes piršlyboms pasirinko neatsitiktinai. Vos pradėjusi draugauti pora lankėsi „Žalgirio“ rungtynėse su Maskvos „Khimki“ 2010-ųjų lapkritį, dar Kauno sporto halėje.

„Mūsų draugystės pradžioje tas vakaras buvo tiesiog tobulas. Be to, žalgiriečiai laimėjo ir nuo to laiko jaučiu didelę simpatiją Kauno „Žalgiriui“. Turiu šios komandos šaliką“, – draugystės su Egle pradžią prisiminė Serkanas.

Prieš kelias savaites Kauno „Žalgirio“ administracija sulaukė turko klausimo, ar jis galėtų svarbų savo gyvenimo žingsnį įprasminti „Žalgirio“ arenoje. Sulaukęs teigiamo atsakymo Serkanas savo specialų vizitą į Lietuvą suplanavo būtent per rungtynes su Turkijos komanda.

REKLAMA

Piršlybų ceremonija buvo numatyta antrojo kėlinio pirmosios minutės pertraukėlės metu. Iki to laiko Serkanas visomis išgalėmis stengėsi Eglei neišsiduoti, kad jos laukia siurprizas. Atėjus numatytam laikui Serkano rankose atsirado mikrofonas, o piršlybų eiga buvo transliuojama per „Žalgirio“ arenos kubą. Turkas savo išrinktajai pasipiršo tardamas lietuviškus žodžius.

„Atrodo, kad pasisekė Eglę nustebinti. Ji dabar yra labai laiminga. Tai buvo nepakartojamas ir fantastiškas vakaras. Nors iš tikro dabar nelabai pamenu, kaip viskas įvyko (juokiasi). Tai buvo labai jaudinanti akimirka“, – sakė pirmuoju „Žalgirio“ arenoje viešai pasipiršusiu vyru tapęs Serkanas.

Pora ketina tuoktis kitą vasarą. Vestuvių šventę jie kels Kaune.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų