0

Trečiąją pergalę šeštosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro "Top 16" varžybų rungtynėse iškovojo ir į ketvirtąją vietą aštuonių dalyvių E grupėje pakilo dviejų lietuvių Malagos "Unicaja" (Ispanija) komanda, namuose 87:71 (20:23, 24:19, 17:15, 26:14) nugalėjusi trečiąją nesėkmę patyrusį ir į penktąją poziciją smuktelėjusį Jono Mačiulio Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubą.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams pelnė 5 taškus, sugriebė 2 kamuolius ir trissyk prasižengė. Per 14 minučių (14:12) jis pataikė 1 dvitaškį iš 2, realizavo 3 baudų metimus iš 4, tačiau prametė abu tritaškius.

Domanto Sabonio sąskaitoje 3 taškai, klaida ir dvi pražangos. Per pusketvirtos minutės (3:25) jis pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei vienintelį baudos metimą.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Nickas Caneras-Medley, 20 - Ryanas Toolsonas, 16 - Jaysonas Grangeris.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Ramelas Curry's (14 tšk.), J.Mačiulis (13 tšk.) ir Michaelis Bramosas (12 tšk.).

Per 24 su puse minutės (24:29) lietuvis pataikė 2 tritškius iš 4, visus 3 dvitaškius ir vienintelį baudos metimą. Be to jis sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei prasižengė 4 kartus.

Antrąją pergalę turnyre iškovojo ir į penktąją vietą E grupėje pakilo Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas, savo aikštėje 98:64 (30:24, 29:14, 23:17, 16:9) nepalikęs vilčių Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) krepšininkams.

Lietuvio indėlis į pergalę - 10 taškų, 2 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys ir rezultatyvus perdavimas. Per 23 minutes (23:14) L.Kleiza pataikė 4 dvitaškius iš 7, abu baudų metimus bei dusyk prasižengė.

17 taškų nugalėtojams pelnė Bojanas Bogdanovičius, 14 - Nemanja Bjelica, po 13 - BoMcCalebbas ir Luka Žoričius.

Pralaimėjusiųjų ekipoje išsiskyrė Tiboras Pleissas (14 tšk.), Walteris Hodge'as (13 tšk.) ir Andresas Nocionis (8 taškai).

Trečiosiose E grupės rungtynėse ketvirtadienį Eurolygos čempionės titulą ginanti Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) komanda namuose 78:60 nugalėjo Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija) penketuką:

Pirėjo "Olympiacos" - Stambulo "Anadolu Efes" 78:60

(24:12, 12:17, 26:14, 16:17)

Vassilis Spanoulis 16 Zoran Planinič 13

Bryant Dunston 13 Dogus Balbay 9

Matthew Lojeski 13 Cedi Osman 8

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 1 5 433:493

Penktąją pergalę iš šešių galimų iškovojo F grupės lyderiu tapo Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) klubas, namuose 66:64 įveikęs Miuncheno "Bayern" (Vokietija) krepšininkus:

Tel Avivo "Maccabi" - Miuncheno "Bayern" 66:64

(22:21, 17:18, 13:11, 14:14)

Ricky Hickman 14 Nihad Djedovič 14

David Blu 14 Malcolm Delaney 13

Devin Smith 12 Robin Benzing 11

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) 5 1 484:442

2. Madrido "Real" (Ispanija) 5 1 503:462

2. Maskvos CSKA (Rusija) 4 1 404:344

4. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) 3 3 456:465

5. Stambulo "Galatasaray" (Turkija) 2 3 392:391

6. Miuncheno "Bayern" (Vokietija) 2 4 433:466

7. Kauno "Žalgiris" 1 5 453:495

8. Belgrado "Partizan NIS" (Serbija) 1 5 427:487

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios abiejų grupių komandos.

Naujienu agenturos BNS informacija atgaminti visuomenes informavimo priemonese bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama