Kova buvo labai karšta, o galiausiai sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (6/7) ekipa, kuri namie 77:69 (22:16, 12:22, 18:20, 25:11) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (2/11) ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją čempionate.

Taip Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nutraukė trijų pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“.

Pirmąjį kėlinį Jonavos krepšininkai baigė spurtu 7:0 ir taip išsiveržė į priekį 22:16. Vis tik užteko 4 minučių, kad rezultatas taptų lygus, o galiausiai Žygimantas Skučas išvedė į priekį „Pieno žvaigždes“ – 26:24. Pranašumą susikrovusi Pasvalio ekipa jo iki pertraukos neišbarstė (38:34), bet iškart po jos tritaškį smeigė Vitalijus Kozys, dar du taškus pridėjo Kahlilas Thomasas – 39:38.

Įtemptoje kovoje netrūko ir aistrų: įpusėjus trečiajam ketvirčiui po techninę pražangą užsidirbo Ž.Skučas ir treneris Mantas Šernius. Tai leido šeimininkams priartėti per minimalų skirtumą – 49:50. Maža to, Simas Jarumbauskas netrukus gavo nesportinę pražangą, kadangi skaudžiai ant parketo nubloškė Edviną Šeškų, tad taip J.Ramanauskas išlygino rezultatą – 50:50. Laimei, E.Šeškui nieko rimto nenutiko ir jis greitai grįžo į aikštę.

Kristapo Gludičio tritaškių nepažabojusi Jonavos ekipa krito į duobelę (50:58), tačiau lėtai ėmė iš jos kilti. Po Lachlano Andersono tolimo šūvio vėl buvo lygu, o netrukus jis pats dėjimu drebino krepšį ir tęsė gerą jonaviškių atkarpą – 68:61. Ketvirtasis kėlinys buvo labai palankus šiam legionieriui.

Virginijus Šeškus karščiavosi – gavo techninę pražangą ir nepešė savo, nes po peržiūros kamuolys atiteko Pasvalio klubui – 67:72. Liko mažiau nei 2 minutės, K.Thomasas pelnė svarbius taškus (74:67) ir pergalės šeimininkai nebepaleido iš rankų.

K.Thomasas žaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“: per 37 minutes jo statistika siekė 24 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 30 naudingumo balų.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 24 (11/13 dvit., 9 atk. kam.), Lachlanas Andersonas 16, Evaldas Šaulys 11, Edvinas Šeškus (6 atk. kam., 0/5 trit.) ir Emmanuelis Lecomte’as (6 rez. perd.) – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 13 (1/7 trit.), Arnas Beručka 11 (2/7 trit.), Simas Jarumbauskas (1/7 trit., 8 atk. kam.) ir Kristapas Gluditis – po 10, Markellis Johnsonas 9.