Dar vieną labai svarbią pergalę Ispanijos čempionato atkrintamosiose iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri pusfinalyje namuose 104:98 (22:24, 22:16, 29:22, 31:36) įveikė Barselonos „Barcelona“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Trečiasis serijos mačas sekmadienį įvyks Barselonoje. Rokas Jokubaitis buvo registruotas, tačiau ant parketo nepasirodė.

Mačą geriau pradėjo „Barcelona“, kuri pirmajame kėlinyje laikė inciatyvą savo rankose o po 17 minučių žaidimo turėjo 3 taškų pranašumą (34:31), tačiau „Real“ trečiajame kėlinyje perlaužė rungtynes ir trečiajame kėlinyje susikrovė 14 taškų persvarą (67:53).

Visgi svečiai nepasidavė: atsakė atkarpa 7:0 ir po Joelio Parros taškų priartėjo iki 60:67, tačiau karališkasis klubas uždarė kėlinį puikiai, o jo pabaigą pažymėjo Sergio Llullo tritaškis iš vidurio aikštės (73:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Real“ pranašumas po Guerschono Yabuseles dvitaškio išaugo iki rekordinio – 15 taškų (77:62). Netrukus prancūzas pridėjo tritaškį ir pranašumas šoktelėjo iki 87:70. Katalonai dar bandė spardytis ir po Tomašo Satoransky tritaškio skirtumas sumažėjo iki 9 taškų (84:93), tačiau Madrido klubas paskutinėmis minutėmis šaltakraujiškai suvaldė situaciją ir triumfavo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Džananas Musa ir S.Llullas, kurie surinko po 18 taškų, 14 pridėjo Facundo Campazzo, po 12 – Mario Hezonja (7 atk. kam., 6 rez. perd., 23 naud.) ir Walteris Tavaresas (9 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 24 taškus pelnė Janas Vesely, 15 įmetė T.Satoransky (11 rez. perd.), 13 – Jabari Parkeris, 12 – Nicolasas Laprovittola (6 rez. perd.), 10 – Oscaras Da Silva.