Ekspertų verdiktas: UFC reikia pasikviesti lietuvių kilmės kanadietę

„Cageside Press“ puslapio ekspertai pasidalino savo įžvalgomis apie tai, kuriuos kovotojus UFC derėtų artimiausiu metu pasikviesti į savo organizaciją. Du žurnalistai – Danielis Vreelandas ir Dusty Andrewsas – į savo penketus įtraukė ir lietuvių kilmės kanadietę Jasmine Jasudavicius (4-0).

D.Vreelandas: „Kanados atstovė turi tik 4 profesionalias MMA kovas, bet prieš tai ji nebuvo nenugalėta tiek profesionalų bokse, tiek mėgėjų MMA. Ji turi užtektinai patirties ringe ir narve. J.Jasudavicius turi labai ilgas galūnes ir yra neįprastai aukšta, todėl sunku į ją pataikyti, o jos pačios kojų ir kelių spyriai yra „mirtini“. Ji abiem šiais būdais yra pribaigusi varžoves. Jasmine pridėjo ir sugebėjimų parteryje, yra užbaigusi kovas skausmingais veiksmais. Žinant, kad UFC mėgsta pasikviesti moterų kovotojas po kelių profesionalių kovų, aš tikrai nenustebčiau, jei Jasminę šiemet pamatytume Dana White‘o vardo turnyre arba rudenį viename iš UFC turnyrų kaip „pakaitinę“ kovotoją.“

D.Andrewsas: „Vėlai perėjusi į MMA, Jasmine yra agresyvi žudikė, turinti piktų kėslų. Jos alkūnės ir kelių smūgiai – kaip nuodai varžovėms. Ji treniruojasi „Para Bellum MMA“ salėje Kanadoje su neseniai į UFC pakviestu Anthony Romero bei važinėja po kitas sales, kad pasitreniruotų su elitinėmis moterų kovotojomis. Jasudavicius kalbėjo apie perėjimą į minimalaus svorio kategoriją, bet ji jau įrodė, jog gali kautis ir aukštesnėje kategorijoje, kur UFC trūksta kovotojų. Tai jai būtų geras atsarginis planas.“

Tik 2017 m. mėgėjų MMA debiutavusi J.Jasudavicius iškovojo 4 pergales iš tiek pat galimų ir 2019 m. liepą perėjo į profesionalių kovas. Ten lietuvių kilmės kovotoja šventė dar 4 pergales iš tiek pat galimų.

Mėgėjuose J.Jasudavicius yra kovojusi 115 svarų (52,16 kg) kategorijoje, bet tarp profesionalių pasirinko 125 svarų (56,7 kg) kategoriją, kurioje konkurencija yra kiek mažesnė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų