Ispanijos čempionate šeštadienį buvo žaidžiamas Madrido miesto derbis, kuriame susitiko „Real„ ir „Atletico“ komandos. Šias varžybas 4-1 laimėjo namuose žaidęs „Real" klubas.

Pirmasis šių varžybų įvartis krito 15-ą minutę, kuomet po Eduardo Salvio perdavimo kamuolį į Ikero Casillaso ginamus vartus pasiuntė „Atleticio" komandos puolėjas Adrianas.

Visgi 24-ą minutę svečių vartininkas Thibautas Courtoisas baudos aikštelėje prasižengė prieš Karimą Benzemą bei gavo raudoną kortelę. Negana to, dar buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus, kurį realizavo Cristiano Ronaldo.

Sekantis įvartis šiose varžybose krito antrojo kėlinio pradžioje, 49-ą minutę. Jos metu Ronaldo perdavė kamuolį Angeliui Di Mariai, o šis jį pasiuntė į tuščius vartus.

65-ą minutę šeimininkai turėtą persvarą dar labiau padidino. Šį kartą pasižymėjo po keitimo aikštelėje pasirodęs Gonzalo Higuainas, kuris suklaidino vartininką ir gynėją bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Mačo laikui ėmus tiksėti į pabaiga, 82-ą minutę, Higuainas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir uždirbo vienuolikos metrų baudinį. Teisėjas už pražanga raudona kortele nubaudė Diego Godiną, o baudinį be vargo realizavo ir galutinį tašką mače padėjo Cristiano.

Visi rezultatai:

„Real Madrid„ 4 - 1 „Atletico Madrid“

15' [0 - 1] Adrian

24' [1 - 1] Cristiano Ronaldo (11 m.)

49' [2 - 1] Angel Di Maria

65' [3 - 1] Gonzalo Higuain

82' [4 - 1] Cristiano Ronaldo (11 m.

22' Thibaut Courtois („Atletico Madrid")

82' Diego Godin („Atletico Madrid")

„Rayo Vallecano„ 1 - 2 „Valencia“

21' [0 - 1] Jonas

56' [0 - 2] Tino Costa

84' [1 - 2] Raul Tamudo

„Getafe„ 1 - 0 „Barcelona“

77' [1 - 0] Juan Valera