Pergalę NBA iškovojo žvaigždžių perpildyta Bruklino „Nets“ (41/20). Ekipa namuose 128:119 (32:27, 29:32, 31:38, 27:31) nugalėjo Fynikso „Suns“ (42/18).

Nugalėtojams Kyrie Irvingas pelnė 34, o Kevinas Durantas 33 taškus. Pastarasis praleido trejas rungtynes dėl kairės šlaunies sumušimo. Nuo suolo pakilęs „Nets“ lyderis statistiką susirinko per 28 minutes aikštėje.

Tai buvo pirmas kartas karjeroje, kai Kevinas Durantas mačą pradėjo nuo suolo. Pastaraisiais metais traumų kamuotas atletas šį sezoną sužaidė 25 rungtynes.

Neseniai iš Maskvos CSKA į Brukliną persikėlęs Mike'as Jamesas buvo kuklus – per šešias minutes pelnė du taškus, atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Svečių gretose Devinas Bookeris sumetė 36 taškus, 20 pridėjo DeAndre Aytonas.

„Nets“ po šios pergalės įtvirtino savo vietą Rytų konferencijos viršūnėje ir dviem pergalėmis lenkia artimiausius persekiotojus Filadelfijos „76ers“.

„Suns“ yra antra geriausia komanda visoje NBA pagal pergalių/pralaimėjimų balansą. Tiesa, Vakarų konferencijoje jie į priekį užleidžią absoliučius lyderius Jutos „Jazz“.

„Nets“: Kyrie Irvingas 34, Kevinas Durantas 33, Blake'as Griffinas 16, Jeffas Greenas ir Joe Harrisas po 10 taškų.

„Suns“: Devinas Bookeris 36, DeAndre Aytonas (13 atk. kam.) ir Torrey Craigas (14 atk. kam.) po 20, Chrisas Paulas 14 taškų.