REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
83
Vilniaus „Rytas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

Vilniaus „Rytas“ pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną. Giedriaus Žibėno auklėtiniai 106:90 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

83

Vilniaus „Rytas“ pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną. Giedriaus Žibėno auklėtiniai 106:90 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

REKLAMA

Po rungtynių G. Žibėnas spaudos konferencijoje sakė:

„Stengiamės pasitikėti jaunimu. Smagu namuose atidaryti sezoną. Ne tiek pergalingai, kiek su tiek fanų. Pamatėme, kokį užnugarį turėsime. Tikimės, kad fanai neskirstys rungtynių į svarbesnes ir nesvarbesnes. Stengėmės laikyti tempą, neišvengėme klaidų. Šitoje sezono stadijoje būtų naivu tikėtis kokybės, o dabar svarbu energijos ir pastangų lygis. Rungtynes vertiname tikrai teigiamai.“

Kiek spėjote susidėlioti mintis po pasaulio čempionato?

Pirmos dienos buvo tikrai sudėtingos. Dar nejaučiu komandos, kaip norėtųsi jausti. Bet po truputį link to judame. Bus toks lėtas įsibėgėjimas – vienos rungtynės per savaitę.

REKLAMA
REKLAMA

Kas bus pagrindinis įžaidėjas ir kokios kitos rolės?

Dabar yra paieškų fazė. Žaidėjai dar turi kai ką įrodyti. Visi žino, kad niekas nežais po 30 minučių, kamuolys judės, visi turės gerų dienų ir neišvengs blogų. Žinome, su koka intencija turime žaisti abejose aikštės pusėse. Visi žaidėjai žino, ką reikia daryti „Ryte“.

REKLAMA

Kada laukti Martyno Echodo ir Gyčio Radzevičiaus sugrįžimo?

Čia jau sudėtingesni klausimai. Martynas, pagal optimistines prognozes, su kontaktu galės sportuoti už 2–3 savaičių, o Gytis – lapkričio viduryje arba pabaigoje. Bet tai daugiau klausimai daktarams.

Kaip Margiriui dabar nesulūžti, kai žmogus „varė“ kone kiaurus metus?

Dabar 5–6 dienas „nevarė“ (šypsosi). Žinau pagal save, kiek mes išnaudojome daug emocijų su rinktine per pastaruosius du mėnesius. Žaidėjų emociniai krūviai yra turbūt dvigubai didesni. Kalbėjome su juo ir bandome jį įvedinėti po truputėlį. Nereikia čia nieko forsuoti. Jo rolė yra labai didelė tiek rūbinėje, tiek aikštėje. Svarbiausia, kad nebūtų emocinės duobės.

REKLAMA
REKLAMA

Gantas Križanauskas bent kol kas turės vietą komandoje?

Gantas mums duoda daug energijos ir mes su ta energija norime pradėti rungtynes. Mes norime kuo anksčiau įtraukti publiką  į žaidimą. Mūsų publika specifinė, ji įsitraukia ne tada, kai būna kažkoks tritaškis ar dėjimas, kaip daugelyje arenų, o tada, kai būna pastangos, emocija, griuvimas ant kamuolio, kūno pastatymas ten, kur reikia. Gantas atitinka visas šitas kategorijas ir jis puikiai įsilieja, Aišku, bus rungtynių, kai jis žais mažiau arba visai nekils nuo suolo, bet jis yra svarbi mūsų rotacijos dalis, nes rungtynių ir šansų bus daug. Deja, bus ir kažkokių traumelių. Todėl palinkėsiu jam toliau taip dirbti, išlikti kantriam ir būti pasiruošusiam kiekviena dieną. Lygiai taip pat ir Modestui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Koks gali būti šios komandos braižas?

Tai yra įdomesnė ir tikrai agresyvesnė komanda. Tai yra jaunesnė komanda. Vidurkis yra 24–25 metai ir nežinau, ar „Ryto“ istorijoje yra taip buvę. Mus, trenerius, tai labai skatina, nes laukia įdomios treniruotės ir įdomus sezonas. Nereikėtų apie „Ryto“ lygį spręsti rugsėsį–spalį, o duoti laiko mums įsivažiuoti. Atėjus į pirmąją treniruotę buvo pozityvus šokas dėl energijos, kūno kalbos ir vokalumo. Čia lyginu su trimis metais, kurie buvo prieš tai. Norėjome burti komandą, kad išsiskirtume intensyvumu ir tuo X faktoriumi, kad žaidėjai galėtų pakilti savo karjerose būtent šio sezono metu.

REKLAMA

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų