„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3 – 0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Elche“ futbolininkus.

Gonzalo Verdu 14-ąją minutę už pražangą prieš Robertą Lewandowskį buvo nubaustas raudona kortele ir „Elche“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Memphis Depay‘us 24-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Edgaras Badia meistriškai atrėmė kamuolį.

R. Lewandowskis 34-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną" šiame susitikime į priekį 1:0.

M. Depay’us 41-ąją minutę išsilaisvinęs iš varžovo gynybos nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

R. Lewandowskis 48-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Ronaldas Araujo 81-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

„Barcelona“ po šešerių sužaistų rungtynių turi surinkusi 16 taškų ir laikinai rikiuojasi „La Liga“ turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Real“ su 15 taškų žengia antras.