Vokietijos rinktinė trečiadienį įvykusiose draugiškose rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo Omano futbolininkus.

Leroy‘us Sane 33-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Ibrahimas Al Mukhaini sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Youssoufa Moukoko pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartus.

Thilo Kehreris 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo I.Al Mukhaini ir rezultatas išliko nepakitęs.

Matazas Saleh Abd Raboh 73-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Niclas Fullkrugas 80-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Vokietijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Vokietija jau lapkričio 23-ąją dieną žais pirmąsias 2022 m. pasaulio futbolo čempionato grupių etapo rungtynes, kurių metu susitiks su Japonijos futbolininkais.