Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) atkaklios rungtynės vyko Alytuje, kur vietos „Dzūkijos“ (2/2) krepšininkai 72:69 (13:13, 19:15, 15:26, 25:15) palaužė Prienų „Labas GAS“ (0/3) klubą.

Pastarasis lieka vienas iš dviejų, kuris dar nelaimėjo nė vieno mačo šio sezono „Betsafe-LKL“. Kita tokia ekipa – Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir labai nerezultatyviai. „Dzūkija“ sunkiai, bet įgavo šiokią tokią persvarą (21:13), o ją išlaikyti padėjo legionierių kompanija, leidusi atitolti 31:21. Ignas Sargiūnas ir Jovanas Kljajičius mažino prieniškių atsilikimą (28:32), tad antrą kėlinį pozityvesne nata užbaigė svečiai.

J.Kljajičius ir Juwanas Durhamas išvedė į priekį „Labas GAS“ ekipą po didžiosios pertraukos (33:32), o skirtumas tarp ekipų dar ūgtelėjo, kai taškus pelnė I.Sargiūnas ir Giedrius Stankevičius – 54:47. Beje, trečiasis ketvirtis kol kas buvo pirmasis, kuriame kuri nors komanda – šįkart Prienų – perkopė 20 pelnytų taškų ribą.

Paskutinį ketvirtį dviem tiksliomis atakomis pradėjo J.Newkirkas (54:57), o jo taškai buvo labai svarbūs Alytaus ekipai. Tiesa, J.Durhamo penki taškai leido „Labas GAS“ perimti iniciatyvą (62:58), nors dėjimų negailėjęs Vaidas Čepukaitis greitai lygino rezultatą – 62:62.

Liko kiek daugiau nei pusė ketvirčio, ekipos keitėsi metimais, o galiausiai I.Sargiūnas gavo techninę pražangą už replikas. J.Furmanavičius šaltakraujiškai pataikė reikšmingas baudas (68:65), bet I.Sargiūnas išnaudojo šansą iš po krepšio, o G.Stankevičius dar ir taisė komandos draugo metimą – 69:68. J.Furmanavičius vėl stojo mesti baudų – jas pataikė (70:69), o M.Zigmantavičius prasiveržęs pelnė lemtingus taškus, kuomet švieslentėje degė 15 sekundžių. J.Newkirkas prametė dvi baudas, bet tai pergalės neatėmė.

J.Kljajičius likus pusketvirtos minutės patyrė kojos traumą ir su skausmu paliko aikštelę.

„Labas GAS“ naujokas Isiah Umipigas per 23 minutes pelnė 3 taškus (1/7 „iš žaidimo), atkovojo kamuolį, atliko 3 perdavimus, klydo ir prasižengė po 3 kartus.

Prienų komanda laimėjo kovą dėl kamuolių 41:30. Abi ekipos nežibėjo tritaškiais: šeimininkai pataikė 4 iš 18 (22 proc.), svečiai – 7 iš 29 (24 proc.).