0

Ketvirtadienį lemiamoje dvikovoje dėl pirmosios vietos D grupės turnyre Lietuvos krepšininkai tik po sėkmingo ketvirtojo kėlinuko 67:64 (22:24, 14:20, 19:18, 12:2) palaužė pirmąją nesėkmę patyrusios Slovėnijos komandos pasipriešinimą.

Rungtynių eiga:

Pirmasis ketvirtis parodė, kad vyksta lygių varžovų dvikova. Komandos keitėsi taikliais metimais ir kėlinys buvo apylygis. Pirmasis ketvirtis pasibaigė minimalia slovėnų persvara 24:22.

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas taip pat buvo apylygis, tačiau kėlinio pabaigoje slovėnai pradėjo tolti nuo lietuvių. Kėlinys baigėsi rezultatu 44:36.

Trečiajame kėlinyje slovėnai buvo padidinę savo pranašumą iki dešimties taškų, tačiau Lietuvos rinktinė kėlinio pabaigoje slovėnų pranašumą kiek sumažino. Ketvirtis baigėsi rezultatu 62:55.

Ketvirtajame ketvirtyje Lietuvos rinktinė kilo į lemiamą kovą, išlygino rezultatą ir po dramatiško trilerio jį nugalėjo. Rungtynės baigėsi lietuvių persvara rezultatu 67:64.

Lietuva: J. Valančiūnas 12, D. Lavrinovičius 11 (8 atk. kam.), M. Pocius 7, A. Juškevičius (3 rez. perd.), R. Seibutis ir P. Jankūnas po 6, D. Motiejūnas ir K. Lavrinovičius po 5, J. Mačiulis 4, S. Jasaitis 3, Š. Vasiliauskas 2, M. Kuzminskas aikštėje nepasirodė.

Slovėnija: D. Lorbekas 14, M. Zupanas 13, G. Dragičius 12 (4 rez. perd.).