Europos vyrų krepšinio čempionato laukiantiems sirgaliams interneto projektų įmonė „Informacijos valdymo centras“ pasiūlė išskirtinę galimybę pasinerti į artėjančio įvykio aistrų sūkurį. Sporto aistruoliai kviečiami dalyvauti naujame šios kompanijos sukurtame internetiniame žaidime, kurio tikslas – atspėti čempionato nugalėtojus.

Ši įvairius interneto projektus vystanti ir realizuojanti įmonė kartu su partneriais UAB „Plius“ bei AB DnB NORD bankas Lietuvos krepšinio aistruoliams parengė malonią dovaną – interaktyvų interneto žaidimą, kuris yra pasiekiamas adresu www.plius.lt/totalizatorius.

Žaidimo dalyviai viso čempionato metu turės galimybę nuolat spėti rungtynių rezultatus. Azartiškiausieji neliks neapdovanoti – jų laukia specialūs oficialaus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėjo AB DnB NORD banko marškinėliai, papuošti tikrais rinktinės žaidėjų parašais ir kiti puikūs prizai, sakoma pranešime spaudai.

UAB „Informacijos valdymo centras“ direktorius Mindaugas Banaitis džiaugiasi, jog bendrovė atrado laiko ir įgyvendino nestandartinį sprendimą: „Kaip visi žinome, Lietuva – krepšinio šalis, tad mums buvo labai smagu kurti tokį produktą, kuris džiugintų ir mus pačius. Jau dabar su įmonės darbuotojais nekantriai laukiame čempionato ir ketiname rinkti geriausią rezultatų spėjiką savo rate“.

Nauju projektu patenkintas ir UAB „PLIUS“ generalinis direktorius Dainius Alkinas: „Esame novatoriška ir azartiška kompanija, todėl malonu, kad kartu su partneriais sukurtas produktas padės atradimų portalo www.plius.lt lankytojams labiau įsijausti į Europos vyrų krepšinio čempionatą ir laimėti puikių prizų.“


Rašyti komentarą...
d
donatas
2008-08-30 20:51:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
ispanai butu gave nuo lietuvos nes siniau lietuva lainejo pries ispanus o paskutinis buvo braziliskas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų