Solidžią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ (2/3) ekipa, kuri namie 93:83 (20:16, 26:15, 27:22, 20:30) palaužė Majamio „Heat“ (2/3) komandą.

Svečiai itin strigo puolime ir po ilgosios pertraukos jau pralaiminėjo 31:46.

„Heat“  per pirmus tris kėlinius buvo pelnę tik 51 tašką. Svečiai gana solidžiai kontroliavo mačo eigą visų rungtynių metų ir pasiekė pergalę.

Techninę pražangą susitikime buvo nubaustas  „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius. Dėl jo manymu neužfiksuotos pražangos antrojo kėlinio pradžioje slovėnas užsipuolė arbitrą, pyktį išliejo ir spyriu į reklaminį stendą.

L.Dončičius mače iš viso pasižymėjo 27 taškais (6/12 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 6/9 baudų metimų), dar atkovojo 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tragiškai rungtynės susiklostė „Heat“ lyderiui Jimmy Butleriui, kuris per 27 minutes pelnė vos du taškus (0/6 dvitaškių, 2/3 baudų metimų).

„Heat“: Bamas Adebayo 19 (11 atk. kam.) Avery Bradley 15, Tyleris Herro 11, Goranas Dragičius (5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Preciousas Achiuwa  po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (15 atk. kam., 7 rez. perd.,) Timas Hardaway‘us 18, Dorianas Finney-Smithas 12.