Donato Motiejūno ir „Rockets“ derybų atomazga – su begale klaustukų

Artėjant paskutinėms kvalifikacinio pasiūlymo priėmimo ar atmetimo akimirkoms, apribotasis laisvasis agentas Donatas Motiejūnas ir Hiustono „Rockets“ apsikeitė pasiūlymais, tačiau bendro susitarimo nepasiekė, rašo „espn.com“.

20

Lietuvis bando gauti didesniu pinigus nei klubas siūlo, tačiau rimtesnio dialogo, kaip sako amerikiečių portalo šaltiniai, nebuvo.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Motiejūnas ir jo karjera NBA

4,4 milijono dolerių vertės pasiūlymas baigs galioti sekmadienio naktį. Krepšininko agentas B. J. Amstrongas sako, kad jo nubrėžta riba yra šeštadienis.

Jei D-Mo nepasirašys kvalifikacinės sutarties arba leidžia pasibaigti jos galiojimui, jis gali sukirsti rankomis su tais pačiais „Rockets“, bet už mažesnius pinigus. Tuo tarpu klubas negalėtų jo iškeisti be paties žaidėjo sutikimo.

D. Motiejūnas gali pasirašyti sutartį ir su kitu klubu, tačiau vos trys NBA komandos dar gali tai padaryti: Filadelfijos „76ers“, Denverio „Nuggets“ ir Bruklino „Nets“.

Dar vienas variantas – išvažiuoti ir metus praleisti Europos klube. Ir nors dar jokios išvados nėra padarytos, treneris Mike`as D`Antoni yra pasakęs, jog lietuviui numatyta svarbi rolė komandoje – keisti Ryaną Andersoną.

Šiuo metu į treniruočių stovyklą Hiustono ekipa užregistravusi 19 žaidėjų, tai reiškia, kad vietos palikta ir D-Mo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų