Donato Motiejūno agentas: „Rockets“ turėtų pateikti rimtesnį pasiūlymą

Vienintelis NBA likęs apribotas laisvasis agentas Donatas Motiejūnas vis dar nesulaukia rimto „Houston Rockets“ klubo pasiūlymo. Lietuvio agentas siūlo palaukti iki spalio 1 dienos, o tuomet apsispręsti.

„Jie vis dar nepateikė rimto pasiūlymo, - teigė lietuvio agentas B.J. Armstrongas trečiadienį ESPN kanalui. – Mūsų visos viltys dedamos į spalio 1 dieną. Tuomet priimsime sprendimą.”

Į sudėtingą situaciją patekęs D. Motiejūnas tam tikra prasme skriaudžiamas – po to kai „Detroit Pistons“ praėjusį sezoną atsisakė mainų ir išsiuntė D-Mo atgal į Hjustoną, puolėjas tapo nepatrauklus nė vienai lygos komandai – niekas nenorėjo rizikuoti dėl jo operuotos nugaros.

Nors D. Motiejūnas grįžęs į „Rockets“ sėkmingai žaidė, dabar jis turi apriboto laisvojo agento statusą ir preliminarų vienerių metų 4,433,683 JAV dolerių pasiūlymą ant stalo. Hjustono klubas, žinoma, išnaudos šią situaciją savo naudai ir tikrai nepasiūlys krepšininkui daugiau pinigų, jei to nepadarys kitos komandos.

„Nesu neviltyje. Yra kaip yra. Žinome, kokia yra „Rockets“ padėtis. Iki spalio 1 dienos 11 val. visos derybos bus baigtos“, – tikslino agentas. „Rockets“ treniruočių stovykla startuoja rugsėjo 24 dieną. Vargu, ar ten jau bus lietuvis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų