Donatas Motiejūnas netrukus visgi pasirodys „Rockets“ medicininėje apžiūroje?

Donato Motiejūno istorijoje artimiausiu metu gali būti padėtas taškas. „Rockets“ klubui artimas žmogus praneša, kad lietuvis penktadienio rytą – tuomet metu Lietuvoje bus apie 19 val. – atvyks į medicininę apžiūrą.

40

Jei sveikatos problemų nebus aptikta, D-Mo kontraktas su Hjustono ekipa įsigalios ir bus užverstas paskutinis šios nelabai malonios istorijos puslapis. Įdomu, kad puolėjas jau įtrauktas į „Rockets“ sudėtį.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donato Motiejūno karjera NBA ir Lietuvos rinktinėje

Praėjusią savaitę D. Motiejūnas sulaukė ketverių metų 37 mln. JAV dolerių pasiūlymo iš „Nets“ klubo. Tokį patį pasiūlė ir pirmumo teise krepšininką susigrąžino „Rockets“. Tiesa, pastarasis pasirengęs mokėti tik 31 mln., nes likusi dalis – įvairių premijų dalis, kurią Hjustonas nėra įpareigotas mokėti.

Lietuvis per dvi dienas nuo „Rockets“ pasiūlymo turėjo pasirodyti Hjustone ir praeiti medicininę apžiūrą, tačiau jo agentas B.J. Armstrongas tvirtino, kad jo klientas to nedarys.

Aukštaūgis per savo karjerą NBA vidutiniškai pelno 7,8 taško ir atkovoja 4 kamuolius per rungtynes. Jam buvo padarytos dvi nugaros operacijos, dėl kurių D. Motiejūnas praleido kone metus reabilitacijai. Tiesa, lietuvis sėkmingai įveikė visus sveikatos testus, kurie buvo atliekami Niujorke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų