Donatas Motiejūnas: nesuprantu, kas atsitiko...

Lietuvos rinktinės puolėjas Donatas Motiejūnas dar kartą savo karjeroje priverstas keberiotis iš duobės, į kurią jį įstūmė nelemta nugaros trauma ir atšaukti NBA mainai. Kas laukia į „Houston Rockets“ arba, kaip sako pats D-Mo – „į namus“ grįžusio lietuvio?

Kol kas nelabai žino ir pats D. Motiejūnas, dar negalintis atsigauti po keisto Detroito „Pistons“ sprendimo išsiųsti jį atgal į Hjustoną. „Nepraėjau jų medicininio patikrinimo. Tačiau jie viską žinojo. Jie turėjo visą mano sveikatos istoriją. Nesuprantu, kas atsitiko“, - kalbėjo krepšininkas.

Viena aišku, jis nesėdės rankas sudėjęs – Hjustone eis dar kartą pas medikus, kad šie nuodugniai vėl ištirtų, kokios būklės yra jo nugara po reabilitacijos. „Jei bus viskas gerai, tuomet būsiu pasirengęs viskam“, - teigė jis pridūręs, kad jaučiasi visiškai sveikas.

„Vertinu visa tai kaip verslo dalė. Esu laimingas, kad grįžau. Šis klubas mane pašaukė ir čia jaučiuosi kaip namie. Kas nebūtų laimingas grįžęs namo, - klausė jis. – Stengsiuosi „išsivalyti“ galvą ir daryti savo darbą. Kaip ir kiekviename darbe, būna pakilimų ir nuopuolių.“

Tiesa, kaip teigia krepšinio apžvalgininkai, lengva D-Mo nebus. Jam teiks vėl kovoti dėl minučių aikštėje ir įrodyti savo vertę. Vasarą jis taps apribotuoju laisvuoju agentu, o tai reiškia, kad su juo pasirašyti sutartį galės bet kuris NBA klubas, tačiau pirmenybę turės „Rockets“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų