NBA čempionate pergalę iškovojo Sakramento „Kings“ klubas (24/41) su Domantu Saboniu. „Karaliai“ svečiuose 115:112 (30:27, 34:24, 24:31, 27:30) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (24/39) komandą.

D. Sabonis per 28 žaistas minutes pelnė 12 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo, taip pat išnaudojo 6 pražangų limitą. Lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 8 ir abu baudų metimus.

Permainingose rungtynėse nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. „Kings“ nuo varžovų atitrūko likus žaisti 3 minutes, kai po spurto 9:0 atitrūko 108:103 ir išlaikė iniciatyvą iki pabaigos.

Sakramento komandoje nesulaikomi buvo 27 ir 26 taškus pelnę Harrisonas Barnesas ir De'Aaronas Foxas.

„Kings“ NBA Vakarų konferencijoje toliau užima 13-ą vietą. Nuo 10 vietos ir NBA įkrintamųjų varžybų pozicijoje esančių Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/36) juos skiria dvi pergalės.

D. Sabonio komanda kol kas neleido legendiniam „Spurs“ treneriui Greggui Popovichiui pasiekti NBA rekordo pagal iškovotas pergales. G. Popovichius per 26 sezonus NBA yra pasiekęs 1 334 pergales ir tik viena atsilieka nuo daugiausiai laimėjimų turinčio Dono Nelsono (1 335 pergalės).

„Spurs“: Lonnie Walkeris 30 tšk. (7/9 dvit.), Dejounte Murray 29 (12 atk. kam.), Jakobas Poeltlas 16, Devinas Vassellas 14.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 27 (4/5 trit.), De'Aaronas Foxas 26 (9 rez. perd.), Justinas Holiday 12 (2/12 trit.), Domantas Sabonis 12 (12 atk. kam.), Donte DiVincenzo 11.