Pralaimėjimus Eurolygoje ir toliau skaičiuoja Vitorijos „Baskonia“ (7/15) su dviem lietuviais.

Baskai šį kartą svečiuose 83:86 (26:13, 15:28, 15:14, 27:31) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/12) krepšininkams ir patyrė jau aštuntąją nesėkmę iš eilės turnyre.

Tadas Sedekerskis šiose rungtynėse nežaidė, o Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Ispanai rungtynes pradėjo atkarpa 8:0, o ketvirčio pabaigoje padidino skirtumą ir iki dviženklės (24:11).

Vis dėlto, galingo starto neužteko. Greitai išsikvėpę svečiai nespėjo gaudyti rezultatyvių serbų išpuolių ir dar prieš didžiąją pertrauką rezultatas tapo lygus (39:39).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (72:82).

Baskai kovojo ir likus 23 sekundėms po Simone Fontecchio tritaškio priartėjo iki 3 taškų (81:84). Vis dėlto, po pastarųjų klaidos greitą dvitaškį įmetęs Austinas Hollinsas padėjo tašką susitikime (81:86).

Tiesa, paskutinėmis sekundėmis R. Giedraitis dar pridėjo dvitaškį, tačiau tai jau nieko nekeitė šiame mače – 83:86.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 18 (6/8 dvit., 6/7 baud.), Nate‘as Woltersas 17, Austinas Hollinsas 12, Nikola Kaliničius 11, Aaronas White‘as 8, Ognjenas Dobričius 7.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 19 (5/10 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.), Wade‘as Baldwinas 18 (3/4 trit., 5 rez. perd., 6 kld.), Jaysonas Grangeris 15 (4/6 trit., 7 rez. perd.), Matthew Costello 14, Rokas Giedraitis ir Stevenas Enochas po 6.