Indianos „Pacers“ komanda su Domanto Saboniu nesėkmingai uždarė pasiruošimo sezonui ciklą. Lietuvio ekipa namuose 94:110 (26:35, 21:25, 20:23, 27:27) nusileido Klivlando „Cavaliers“ krepšininkams.

18 minučių ant parketo praleidęs D.Sabonis pelnė 10 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Cavaliers“ gretose rungtyniaujantis buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 13 minučių pasižymėjo 6 taškais (2/3 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu, klaida ir pražanga.

Dar pirmajame kėlinyje svečiai iš Klivlando sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą (15:26).

Nuo to momento „Cavaliers“ ekipa tvirtai kontroliavo žaidimą ir nė karto neleido varžovams sumažinti deficito iki vienženklio.

Didžiausias skirtumas tarp komandų buvo trečiajame kėlinyje, kai jas skyrė 23 taškai (59:82), tad likęs kėlinys tebuvo formalumas.

Indianos klubas pasirengimo ciklą užbaigė su dviemis pergalėmis per keturias žaistas rungtynes.

„Pacers“: Goga Bitadze 18 (2/3 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud.), Isaiah Jacksonas 12, Domantas Sabonis ir Mylesas Turneris po 10, Chrisas Duarte ir Duane‘as Washingtonas Jr. po 8.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 14 (1/2 dvit., 4/7 trit.), Deanas Wade‘as ir Mitchas Ballockas po 12, Kevinas Love‘as 10, R.J. Nembhardas Jr. 9, Tacko Fallas 8.