Dėl „Bellator“ čempiono diržo kovosiantis Julius Anglickas: „Manau, kad jis bijo labiau nei aš“

Jau šį savaitgalį kovotojas Julius Anglickas susikaus dėl „Bellator“ organizacijos čempiono vardo. Šis šansas lietuviui išpuolė netikėtai, bet jis pasirengęs jį priimti aukštai iškelta galva.

„Yra šansas – imk ir džiaukis, kad jį turi. Tai yra visų sapnas. Galimybę turiu, nors ir jaučiu kad šiek tiek anksti, nesvarbu – Dievas tau davė galimybę, imk ir daryk geriausia, ką gali“, – tv3.lt prieš kovą sakė 30-metis J. Anglickas.

„Bellator“ – antra pagal pajėgumą mišrių kovos menų organizacija pasaulyje. J. Anglickas į ją pateko prieš beveik dvejus metus ir spėjo į narvą žengti tris kartus – visus tris kartus lietuvio ranką kilo į viršų po vieningo teisėjų sprendimo.

Mūsiškio varžovas dėl sunkiasvorių kategorijos čempiono titulo – rusas Vadimas Nemkovas. 29-erių kovotojo sąskaitoje – 13 pergalių ir du pralaimėjimai. Tiesa, paskutinę nesėkmę jis patyrė prieš daugiau nei penkerius metus.

Taip greitai gauti šansą kautis dėl čempiono diržo J. Anglickas nesitikėjo ir neturėjo – V. Nemkovas artėjančiame turnyre turėjo susitikti su Anthony Johnsonu, tačiau šis susirgo.

„Apsidžiaugiau, labai faina gauti tokį šansą. Suprantame, kad tai labai stiprus kovotojas, bet tai nesvarbu. Jis galvoja, kad aš pralošiu, o man tiesiog reikia eiti, kovoti, daryti, ką galiu geriausiai ir kas gausis, tas. Sportuojame, kad laimėtume ir darytume savo.

Žinojome, kad kelis kartus laimėjus, mane kalbins kovoti dėl diržo kitais ar dar kitais metais. Nesitikėjome, kad viskas bus taip greitai. Buvo emocijų, baimės, kad teks kovoti prieš čempioną. Stengiamės mažiau apie tai galvoti, žiūrime kaip į labai stiprų varžovą ir viskas. Kartais sunku užmiršti, kad kova bus dėl diržo, bet džiaugiuosi dėl to“, – pasakojo J. Anglickas.

Ar mūsiškis jau dabar jaučiasi pasiruošęs tokiai galimybei ir ar ši neatėjo per anksti?

„Kada gali būti pasiruošęs? Gal kitais metais būsiu susižeidęs ar kitaip galvosiu apie kovas ir būsiu švelnesnis. Visą laiką žiūri į istoriją, kai žmonės gauna šansą ir jį praleidžia. Kažkas kitą jį paima ir laimi, o tada galvoji, kad šioje vietoje galėjau būti aš. Kas čia žino, kada kitą kartą tokį šansą gausiu.

Jeigu pralošiu, nėra problemų. Manau, kad jis bijo labiau nei aš, jis yra čempionas. Jis pažiūrėjo kelias mano kovas ir žino, kad ateisiu kovoti. Jis turi išsaugoti savo diržą prieš tą, kuris teturėjo tris kovas čia, bet yra pavojingas. Jis turi daugiau spaudimo nei aš. Tai padeda man. Tuo pačiu tai yra galimybė, kurią turiu imti“, – svarstė iš Plungės kilęs lietuvis.

V. Nemkovas bus stipriausias per karjerą sutiktas kovotojas, pripažįsta J. Anglickas. Rusas pasižymi atsargumu ir tikslumu, yra techniškai stiprus, bet lietuvis mato ir savo kozirių.

REKLAMA

„Jis čempionas, nes viską daro labai paprastai, bet labai aukštu lygiu, nesmūgiuoja nesąmonių. Daro mažus judesius, kad pradėtum užsidenginėti, viską atlieka švariai ir pastoviai, visą kovą. Yra žmonių, kuriems pavargus keičiasi jų kovos stilius, o jis jį išlaiko visos kovos metu. Jis gaudo varžovų klaidas, turi gerą komandą. V. Nemkovas neturi didžiausio kūno, bet turi gerą ištvermę. Kojomis atlieka gerus smūgius

Būsiu už jį šiek tiek didesnis, mano technika irgi duos jam problemų. Bandysiu dirbti švariai, jam bus sunkiau ieškoti mano klaidų. Bus kažkiek imtynių, bet daugiausiai tai turėtų būti kikbokso kova“, – prognozavo J. Anglickas.

Jis spėja, kad kova gali baigtis ir teisėjų sprendimu – taip, kaip pirmosios kovos „Bellator“ organizacijoje, nes V. Nemkovas nėra linkęs statyti savęs į pavojingas situacijas, atakuojamas atsitraukia, mėgsta rinkti taškus skausmingais smūgiais.

Pasiruošimas karjeros kovai vyko pagal planą ir rimtesnių barjerų J. Anglickiui nebuvo iškilę.

„Vasarą buvo bėdų su keliais, negalėjau bėgioti. Pradžioje pasiruošimo vis dar negalėjau bėgioti, bet vėliau pradėjau. Buvo daugiau imtynių, smūgiavimo. Pasiruošėme, kiek galėjome. Negalima žiūrėti į mažas traumas. Gal ir jis bus kažkiek susižeidęs, čia visi yra sužaloti.

Buvo sunku ir žinau, kad viskas padaryta. Nėra jokių pasiteisinimų“, – pabrėžė J. Anglickas.

J. Anglickio ir V. Nemkovo kova vyks Las Vegase, ankstyvą spalio 17 d. rytą Lietuvos laiku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų