Naujasis „Manchester United“ puolėjas Michaelas Owenas jau debiutinėse rungtynėse atidarė savo įvarčių sąskaitą, o „raudonieji velniai“ 3:2 (2:1) įveikė „Malaysia IX“ ekipą.

Stebint daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Kvala Lumpūro „ Bukit Jalil“ stadione, „United“ iš pradžių išsiveržė į priekį 2:0, kai 8 min. pasižymėjo Wayne‘as Rooney, o 28 min Nani. Tačiau vėliau „Malaysia IX“ komanda sugebėjo išlyginti rezultatą – kamuolį du kartus į „Manchester United“ vartus po grubių vartininko klaidų pasiuntė Amri Yahyah (45 ir 52 min.)

Vis dėlto po keitimo aikštėje tik antrajame kėlinyje pasirodęs buvęs Madrido „Real“ ir „Liverpool“ puolėjas M. Owenas 85 minutę pelnė pergalingą įvartį ir taip išplėšė anglų grandui sunkią pergalę 3:2.