Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į titulą nusitaikę Los Andželo „Lakers“ lieka be pergalių ikisezoninėse rungtynėse.

„Ežeriniai“ suklupo trečią kartą paeiliui, šį kartą – 114:121 (25:21, 24:38, 28:32, 37:30) išvykoje prieš San Fransisko „Golden State Warriors“.

Slogiai Los Andželo ekipoje debiutavo Russellas Westbrookas, vien per pirmąjį kėlinį suklydęs 5 kartus. Vis dėlto „Lakers“ tuo metu laikėsi priekyje (25:21), o iniciatyvą prarado tik antrajame ketvirtyje.

Likus žaisti minutę Dwightas Howardas baudų metimais sumažino „Lakers“ deficitą iki trijų taškų (114:117), tačiau Langstonas Galloway‘us iškart atsakė tritaškiu, o pergalę įtvirtino Jordanas Bellas.

R.Westbrookas pirmajame mače su „Lakers“ apranga kėlė chaosą – per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/7 dvitaškių), atkovojo 7 ir prarado 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Prastai įsiliejo ir Carmelo Anthony, per 12 minučių pelnęs 4 taškus (1/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų).

Los Andželo klubas ir toliau eksperimentuoja sudėtimi, neatskleisdamas visų savo ginklų – šį kartą nuo suolo nebuvo pakeltas Anthony Davisas.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose vėl siautė Stephenas Curry, per 26 minutes suvertęs 30 taškų (9/10 dvitaškių, 3/14 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojęs 3 ir perėmęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydęs ir kartą prasižengęs.

„Lakers“: Dwightas Howardas 23 (12 atk. kam., 8/11 dvitaškių), Talenas Hortonas-Tuckeris 17, Kendrickas Nunnas 13 (3/8 tritaškių), Kentas Bazemore‘as 11 (5 atk. kam., 3/7 tritaškių), DeAndre Jordanas 10 (9 atk. kam.), LeBronas Jamesas (4/12 metimų) ir Austinas Reavesas po 9, ... , Russellas Westbrookas 2 (1/7 metimų, 7 atk. kam., 6 klaidos).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (3/14 tritaškių, 5 per. kam.), Jordanas Poole‘as 28 (6/13 tritaškių), Mosesas Moody 10 (3/3 tritaškių), Otto Porteris 9 (6 atk. kam.), Damionas Lee 8, ... , Draymondas Greenas 2 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 2 blokai).